SH

Zatímco duchovně zaměřená hnutí, mají šanci na oslovení široké veřejnosti, u hnutí zaměřeného na tantrický sex, asi s žádným masovým rozšířením nemůžeme počítat :-) 

Problémem je, že na rozdíl třeba od jógy, tak tantrický sex a jeho odnože např. v Evropě, byly v průběhu času důsledně potírány ostatními (církvemi, vládci apod.). Díky tomu se můžeme jen domnívat, jak takové skupiny pracovaly a učily nové adepty. Tady se bude muset hodně experimentovat, aby se opět našla osnova výcviku a určitě i malá členská základna bude mít za následek jen pomalé pokroky vpřed. Sice tu máme určité střípky z pozůstalosti technik Tantry i jím podobných evropských odnoží, dále i zkušenosti z poměrně nedávné doby - hnutí Carezza nebo Oshovi "Neotantry".

I když nebudete chtít se věnovat duchovní cestě, jak je uvedeno v DH, určitě by bylo dobré pár technik pravidelně dělat. Rozhodně by bylo žádoucí si ráno i večer (neuškodí i v poledne) zacvičit "Pozdrav slunci", pokud se vám k tomu nechce cvičit ásany, můžete je nahradit třeba 5 Tibeťany a doplnit torzí a úklony nebo můžete posilovat činkami. Rozhodně nějaká fyzická aktivita je vhodná (minimálně ten zmiňovaný "Pozdrav slunci"), zvyšuje to atraktivitu a v létě doplnit plaváním. Dále je třeba se naučit jógovou relaxaci, bez té velký pokrok v Tantře neuděláte. Bez ÚJD a TM se v Tantře sice obejdete, ale jejich cvičením nic nezkazíte, dokonce si myslím, že jenom získáte. Osobně se za cvičení těchto technik přimlouvám, protože mám obavu, že bez oduchovnění aktérů, by se to mohlo časem zvrhnout v pouze prachobyčejný sex :-( Zato součástí Tantry je posilování pánevního dna (Ášviní mudrá, Vadžrólí mudrá a Múla bandha), zde je dobré připomenout prospěšnost těchto cviků pro frigidní ženy a s tím někdy spojené určité druhy neplodnosti. I ve stáří to bez rozdílu pohlaví oceníte, když si díky posílování pánevního dna, nebudete dělat do gatí :-) Pokud přidáte Uddijána bandhu a Agnisára dhautí, bude jen dobře.

Zde je třeba hned od začátku počítat s pracovními skupinami o menším počtu lidí. Nejtěžší bude vytvořit pracovní skupinu.

Zde menší osnova pro práci ve skupině:

1. Nejdříve by každý měl začít pracovat sám na sobě, to znamená otupit svůj chtíč a nemít stud z nahoty v přítomnosti více lidí. Na to se dost dobře hodí pravidelné návštěvy nuda pláží (proto jsem do odkazů přidal i web českých naturistů, zde se i dozvíte, jak se na FKK chovat a co můžete čekat). Muži rozhodně nemusí mít strach, že je tam někdo ukamenuje, kdyby se jim tam náhodou postavil. Dobré je si naplánovat první návštěvu, tak abyste mohli jít nejlépe tři dni hned za sebou, na celý den. Pak vám garantuji, že svojí nahotu po třech dnech už budete brát jako přirozenou a navíc získáte i svůdné opálení, nikomu se přece nelíbí lidi s kůží jako sýr :-) Z vlastní zkušenosti doporučuji (hlavně ženám) chodit na velké vyhlášené pláže s vysokou návštěvností. Největší a nejnavštěvovanější je u nás Lhota u Dřís, poblíž Staré Boleslavy / Brandýsa nad Labem. Má i dobré zázemí na FKK pláži (několik stánků s občerstvením, WC, sprchy). Já jsem si ještě oblíbil pláž v Poděbradech, nemá tak dobré zázemí, jako Lhota, ale je tam příjemná atmosféra, díky tomu, že je to lázeňská oblast. Abyste nemuseli myslet na svojí nahotu, dám vám pár rad, jak jsem to řešil já. Chodím (spíš jezdím) na pláž, co nejméně oblečený, abych byl, co nejdříve svlečený (rychlost je v případě váhavosti důležitá věc, člověk nesmí moc dlouho o tom přemýšlet, jinak by nemusel najít odvahu). Po příchodu na pláž, si vybalím deku nebo větší ručník na ležení a opalovací krém (pokud možno kvalitní - vodě odolný, s vysokým faktorem, UV filtrem A+B a neuškodí obsahuje-li i látku na hnědnutí kůže), svléknu se a namažu (krém je pro celodenní pobyt na pláži jedna z nejdůležitějších věcí :-), potom si lehnu na záda, zavřu oči a provádím velmi pomalu ÚJD. Chvíli poležím na zádech a pak se znova namažu a lehnu si na břicho, opět se zavřenýma očima. Je důležité, aby se krém vsáknul do kůže (nechat alespoň 10-15 minut z každé strany těla), pak jsi du zaplavat, potom si opět lehnu na deku a po uschnutí kůže se namažu krémem a hned jdu zase do vody. Takto to střídám celý den a občas si zajdu doplnit tekutiny do stánku s občerstvením. Pochopitelně utvoříli se skupina ještě před první návštěvou pláže a začnete tam chodit spolu, je to ta nejlepší varianta, která usnadní provádění dalších bodů, zároveň bod č.2 se může přeskočit :-)

2. Nyní přijde ta nejtěžší část a to je získání lidí k utvoření skupiny. Zde bude každá rada dobrá. Možností k oslovení je dost, ale šancí na úspěch bude minimum i když, kdo ví, dnešní doba sexu přeje :-) Počítám, že snažší bude sehnat muže než ženy. Dnes už není problém si dát inzerát do sexuálně zaměřené inzerce, další možností je založení diskuzního fóra, vytvořené za tímto účelem. Pro ty akčnější, je tu lov oveček přímo v terénu. V nouzi by se nechalo využít i escortní služby, ale to by asi nebylo to pravé ořechové.

3. Pro další práci skupiny bude důležité její složení. Kolik členů a v jakém poměru budou muži a ženy. Počítejme, že každou základní jednotku ve skupině bude tvořit jedna žena. Od toho vzniká několik variant poměrů muži : žena - 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1, více mužů na jednu ženu už by mohl být technický problém. I když si většina bude myslet, že ideální stav je 1:1, já si myslím, že dokonalý poměr je 3:1. Určitě v první fázi by bylo dobré, aby základní jednotka byla o více mužích a v pozdějších fázích se přešlo na poměr 1:1. Přeci jen ženám dosažení orgasmu trvá déle než mužům a jejich vystřídání jim (mužům) oddálí jejich vrchol aniž by k témuž došlo u ženy. Navíc normální zdravá žena, má tři hlavní sexuální místa - 2 prsa a 1 vagínu (proto 3 muži, aby na každého se dostala jedna část :-) Na začátek by bylo dobré, kdyby v každé pracovní skupině byly minimálně 2 základní jednotky a to hned ze tří důvodů. Za prvé se můžou ženy navzájem psychicky podpořit, za druhé si základní jednotky můžou mezi sebou střídavě ženy měnit a tím nedojde ke stereotypu a za třetí budou mít ženy možnost vzájemného porovnávání zkušeností, což povede k rychlejšímu vylepšování technik.

4. Nyní už k samotným technikám. První fázi bych určitě nazval seznamovací, zde by se určitě nemělo pouštět do žádných tantrických technik, ale zůstat u konvenčního sexu. Bude to znít divně, ale myslím si, že vzrušení z neznáma, z tohoto "gruppensexu", by bylo na překážku při provádění tantrických technik. Klasickým sexem dojde k určitému sexuálnímu uvolnění a zároveň i seznámení uvnitř nově utvořené skupiny. Později klasický sex může pozvolna přecházet k druhé fázi - tantrickým technikám ve dvojici, kdy muž je pouze spojen se ženou, ale neprovádí, jak říkají angličané: "Ty směšné pohyby sem a tam" :-) a zárověň dráždí ženu na místech a způsobem, jenž mu sama určuje. Muž by měl být ten, kdo je vždy dole. On leží na zádech a ona na něm sedí nebo on sedí na židly a ona na něm, ve vzájemném objetí. V třetí fázi by se už mohlo přistoupit k rituálu Maithuna. Kdy muži leží na zádech v kruhu (bohužel se nedochovalo jestli hlavama nebo nohama ke středu kruhu, bylo by dobré vyzkoušet nebo dokonce používat střídavě obě varianty) a ženy sedí na nich. Zde už se očekává, že ženy budou používat a zároveň mít zvládnutou techniku tzv. tantrické (kosmické) vagíny - při pohybu vzhůru sevřou svojí vagínu za pomoci techniky Vadžrolí mudrá a při pohybu dolů jí uvolní, provádí se v pomalém rytmu. Po určité době se ženy posunou o jednoho muže ve směru hodinových ručiček, až takto vystřídají všechny muže. Tyto rituály by se neměly provádět denně, ale měly by mít pravidelný ráz (1x týdně nebo měsíčně).

5. Pochopitelně ještě více vyspělé skupiny, které provádějí i duchovní techniky, můžou experimentovat s životní energií, s přenášením vědomí do druhého těla, sjednocováním vědomí apod., ale to už je vyšší dívčí :-)

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode